Stavební a fasádní práce provádí náš partner společnost
Eurokvalit s. r. o. 

Společnost Eurokvalit s.r.o. je zavedená stavební firma se zaměřením na rekonstrukce, přístavby a zateplení domů. Má dlouholeté zkušenosti a ve svém oboru se neustále zdokonaluje a sleduje nové trendy a pracovní postupy. Je spolehlivá a odvádí vždy kvalitní práci.

Specializace​

Fasády

Kompletní servis oprav, restaurování a dokončování fasád.

Stavební práce

Využijte služeb naší partnerské společnosti a nechte si postavit dům svých snů.

Zateplení

Vaše investice se Vám zakrátko vrátí v ušetřených nákladech za vytápění.

Malířství

Kvalitní malířské a natěračské práce.

Zateplení Fasády

Kvalitně provedeným zateplením domu výrazně snížíme vaše náklady na energie a vytápění, prodloužíme životnost fasády, zlepšíme kvalitu vašeho bydlení i technický stav budovy, čímž zvýšíme její hodnotu.

Zateplování se provádí tepelně izolačním systémem Belan, certifikovaným v rámci EU. Je vyroben ze dvou základních komponentů, tvrdé PUR pěny jako tepelně izolačního podkladu, a vysoce odolného betonového obkladu ve tvaru fasádní cihly v různé barvě a úpravě, s již vytmelenými spárami. Jeho instalace má přesně definovaný postup a kritéria.

Životnost fasády je více než 50 let. Doporučuje se zateplení fasády pravidelně čistit tlakovou vodou.

Zateplení stěny zvyšuje v topném období žádoucím způsobem teplotu jejího vnitřního povrchu, odstraňuje zvyšování relativní vlhkosti vzduchu v okolí stěny nebo i srážení vlhkosti ze vzduchu na povrchu stěny, čímž snižuje podmínky pro vznik a růst plísní. Nenasákavost PUR pěny v zimě zabraňuje úniku tepla a tím snižuje spotřebu energie na vytápění, v létě naopak nepropouští teplo dovnitř.

Provádímé tepelnětechnické výpočty skladeb zdiva a obkladových vrstev.
Program umožňuje výpočty jednodimenzionálního šíření tepla i vlhkosti. Výsledky je možné porovnávat s tepelnětechnickými požadavky na konstrukce dle ČSN 73 0540-2 a STN 73 0540-2.

Fotogalerie
Služby

Obkladačské práce

obkládání koupelen, kuchyní, předsíní atd.

Získejte BEZPLATNOU konzultaci