fbpx

Provádíme stavební a fasádnické práce ve spolupráci s naším partnerem společností Eurokvalit s. r. o. 

Společnost Eurokvalit s.r.o. je zavedená stavební firma se zaměřením na rekonstrukce, přístavby a zateplení domů. Má dlouholeté zkušenosti a ve svém oboru se neustále zdokonaluje a sleduje nové trendy a pracovní postupy. Je spolehlivá a odvádí vždy 100% kvalitní práci.

Naše Specializace​

Fasády

Poskytujeme zákazníkům kompletní servis oprav, restaurování a dokončování fasád.

Stavební práce

Využijte služeb naší společnosti a nechte si postavit dům svých snů. Zabýváme se výstavbou rodinných domů, staveb a přístaveb.

Zateplení

Vaše investice se Vám zakrátko vrátí v ušetřených nákladech za vytápění.

Malířství

Provádíme kvalitní malířské a natěračské práce.

Zateplení Fasády

Kvalitně provedeným zateplením domu výrazně snížíme vaše náklady na energie a vytápění, prodloužíme životnost fasády, zlepšíme kvalitu vašeho bydlení i technický stav budovy a zvýšíme její hodnotu.

Zateplování provádíme certifikovaným v rámci EU tepelně izolačním systémem Belan. Je složen z několik komponent a má přesně definovaný postup a kritéria pro instalaci. Zhotovuje se pomocí tepelné izolace na bázi polyuretanové pěny s finální povrchovou úpravou ve formě betonového obkladu s již vytmelenými spáry. 

Životnost fasády je více než 50 let. Doporučuje se zateplení fasády pravidelně čistit tlakovou vodou.

Zateplení stěny žádoucím způsobem zvyšuje v otopném období teplotu jejího vnitřního povrchu, odstraňuje zvyšování relativní vlhkosti vzduchu v okolí stěny nebo i srážení vlhkosti ze vzduchu na povrchu stěny, čímž omezuje podmínky pro vznik a růst plísní. Nenasákavost PUR pěny zabraňuje úniku tepla v zimě, snižuje tím spotřebu energie na vytápění. V létě naopak nepouští teplo dovnitř.

Může nastat subjektivní pociťování zhoršené kvality vzduchu v budově, které je zapříčiněno nedostatečnou výměnou vzduchu. Nutná a předepsaná výměna vzduchu v budovách se zajišťuje vždy přirozeným nebo nuceným větráním bez ohledu na skutečnost zda budova je nebo není zateplená.

Provádímé tepelnětechnické výpočty skladeb. Program umožňuje výpočty jednodimenzionálního šíření tepla i vlhkosti. Výsledky je možné porovnávat s tepelnětechnickými požadavky na konstrukce dle ČSN 73 0540-2 a STN 73 0540-2.

Fotogalerie
Nabídka služeb

Obkladačské práce

Rychle a kvalitně zajišťujeme

  • zednické a stavební práce
  • rekonstrukce bytů (rekonstrukce koupelen, bytových jader, půdních vestaveb)
  • obkladačské práce (obkládání koupelen, kuchyní, předsíní atd.)

Získejte BEZPLATNOU konzultaci