Naše specializace

Specializujeme se na kontaktní zateplovací systémy. Provádíme zateplení fasád na všech typech staveb. V moderní době jde technologie zateplování budov neustále vpřed, a proto se zateplovací systémy dělají z čím dál lepších materiálů, které splňují vyšší a vyšší technologické nároky stavařů i uživatelů.

Zateplování fasád

Vaše investice se Vám zakrátko vrátí v ušetřených nákladech za vytápění.

Stavební práce

Využijte služeb naší partnerské společnosti a nechte si postavit dům svých snů.

Obkladačské a zednické práce

Svěřte nám všechny vaše starosti.

Zateplení Fasády

Kvalitně provedeným zateplením domu výrazně snížíme vaše náklady na energie a vytápění, prodloužíme životnost fasády, zlepšíme kvalitu vašeho bydlení i technický stav budovy, čímž zvýšíme její hodnotu.

Zateplování se provádí tepelně izolačním systémem Belan, certifikovaným v rámci EU. Je vyroben ze dvou základních komponentů, tvrdé PUR pěny jako tepelně izolačního podkladu, a vysoce odolného betonového obkladu ve tvaru fasádní cihly v různé barvě a úpravě, s již vytmelenými spárami. Jeho instalace má přesně definovaný postup a kritéria.

Záruka na fasádu je 10 let. 
Životnost fasády je více než 50 let.
Doporučuje se zateplení fasády pravidelně čistit tlakovou vodou.

Zateplení stěny zvyšuje v topném období žádoucím způsobem teplotu jejího vnitřního povrchu, odstraňuje zvyšování relativní vlhkosti vzduchu v okolí stěny nebo i srážení vlhkosti ze vzduchu na povrchu stěny, čímž snižuje podmínky pro vznik a růst plísní. Nenasákavost PUR pěny v zimě zabraňuje úniku tepla a tím snižuje spotřebu energie na vytápění, v létě naopak nepropouští teplo dovnitř.

Provádímé tepelnětechnické výpočty skladeb zdiva a obkladových vrstev.
Program umožňuje výpočty jednodimenzionálního šíření tepla i vlhkosti. Výsledky je možné porovnávat s tepelnětechnickými požadavky na konstrukce dle ČSN 73 0540-2 a STN 73 0540-2.

Alaska Beige genarbt 95 mm
Služby

Obkladačské a zednické práce

Jaké obkladačské a zednické práce provádíme?

Ať už jste si vybrali jakýkoliv materiál obkladů a plánujete je instalovat za kuchyňskou linkou, v koupelně, sprchovém koutu, kolem vany či umyvadla nebo například na schodech, terasách, balkónech či kolem bazénů, my si s tím vždy poradíme. Svěřte nám všechny vaše starosti, my zvládáme v interiéru i exteriéru:

  • veškeré obkladačské práce (koupelny, kuchyně, terasy, bazény, …)
  • vrtání otvorů do keramických dlažeb a obkladů
  • hydroizolace pod obklady a dlažby
  • nivelování podkladu
  • rovnání stěn
  • vyzdívání stěn pod obklad
  • usazení van a vaniček veškerého druhu
  • úpravu rohů kamenickými řezy (tzv. “joly”) na 45 ° pro dokonalý vzhled
  • a mnoho dalších činností
Scroll to Top